Ofisimiz UYAP web sayfasına online bağlanarak e-dava ve icra takibi (e-takip) açabilmektedirler. Yetkileri dâhilinde sistemdeki vekâleti bulunan açık ve kapalı dava ve hukuk dava dosyalarını ve değişik iş dosyalarını inceleyebilmektedir.  Ayrıca vekâleti bulunmayan dava dosyalarını için ilgili dosyaya vekalet sureti göndererek, Mahkemenin onay sürecinden sonra inceleyebilmektedir.

Ofisimiz dava dosyalarından suret alabilmekte; dava dosyalarından anında bilgi alabilmekte, elektronik imza ile sistemdeki dava dosyalarına evrak (mazeret, cevap, vekalet vs.) gönderebilmekte, safahat bilgilerini ulaşabilmekte, duruşma günlerini sorgulayabilmekte, yeni dava dosyası açabilmekte, online harç ve masraf ödeyebilmekte, icra müdürlüğüne talep gönderebilmekte ve gerekli sorgulamaları (malvarlığı, SGK ve MERNİS adresi) yapabilmektedir. 

Ayrıca Ofisimiz müvekkillerimizin büromuza gelerek ilgili oldukları dosya, iş ya da işlemler hakkında bilgi almak için harcadıkları zaman, emek ve masraflar ortadan kaldırmak ve hızlı bir şekilde danışmanlık hizmeti ve bilgi aktarımında bulunmak amacıyla E-Görüşme hizmeti sağlanmıştır. Özellikle, farklı şehir veya ülkelerde bulunan müvekkillerimizin bilgi alma bu şekilde kolaylaştırılmıştır. E-görüşme gerçekleştirebilmek için bilgisayarınızda “skype” programının veya cep telefonunuzda “Tango” veya “Facetime” programının yüklü olduğundan emin olunuz. Bilgisayarınızda “skype” programı yoksa bu programı indirmek için tıklayınız.

E- Görüşme’nin uzantısı olarak ofisimiz E-Teklif hizmeti de sunmaktadır. Müvekkiller ofise gelmek zorunda kalmadan talep ettikleri danışmalık veya avukatlık hizmeti için teklif alabilmektedirler. Bu hizmetimizden yararlanmak için danışmanlık veya avukatlık talep edilen hususun detayları ve incelenmesi istenilen dokümanlarla birlikte e-posta adresimize gönderilmelidir. Gönderdiğiniz e-posta içeriğinde iletişim bilgilerinin de yer alması, size daha hızlı ulaşmamızı sağlayacaktır. Aynı gün içerisinde tarafınıza, mesajınızı aldığımıza dair bir teyit mesajı gönderilir. Talep edilen hizmetin şartları konusunda karşılıklı mutabakata varılması üzerine, en kısa zamanda hukuki sorununuz hakkında çözümler içeren yazılı dokümanımız tarafınıza ulaştırılır. Arzu edilmesi halinde ıslak imzalı olarak da adresinize ayrıca gönderilir.