Kadromuz

Picture of Elif DOLAK YOLDAŞ

Elif DOLAK YOLDAŞ

Fransada Jean Moulin Lyon 3 Üniversitesi hukuk Fakültesinde Lisans ve Yüksek Lisans eğitimini tamamladıktan sonra Türkiye'de denklik alarak Avukatlığa başlamıştır. Ticaret ve Borçlar hukuku alanında uzman olup, doktora eğitimini halihazırda Fransa da devam etmektedir.

Picture of Amira GRAGUEB CHATTI

Amira GRAGUEB CHATTI

Fransa da Jean Moulin Lyon 3 Üniversitesinde Lisans ve Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. İş ve ticaret hukukunda uzman, Fransa Lyon Barosunda avukatlık yapmaktadır. Fransızca,İngilizce ve Arapça bilmektedir. Hukuk Büromuza ile birlikte çalışmakta, ortak işler yürütmektedir.

Picture of Sherif ELATAFY

Sherif ELATAFY

Mısır da Ain Shams Üniversitesinde Lisans eğitimini, Fransa da Jean Moulin Lyon 3 Üniversitesinde Yüksek Lisans eğitimini, Amerika da Duke Ünivesitesinde LL.M, Fransa da Jean Moulin Lyon 3 Üniversitesinde Doktora eğitimini tamamlamıştır. Halilhazırda Mısır da Avukatlık ve Profesörlük yapmaktadır. Fransızca,İngilizce ve Arapça bilmektedir. Hukuk Büromuza ile birlikte çalışmaktadır.

Picture of Eirini SAKELLARI

Eirini SAKELLARI

Yunanistan da Atina Üniversitesinde Lisans eğitimini, Fransa da Jean Moulin Lyon 3 Üniversitesinde Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. Halilhazırda Fransa da Jean Moulin Lyon 3 Üniversitesinde doktora eğitimine devam etmekte, Yunanistan da ve Amerika da avukatlık yapmaktadır. Fransızca,İngilizce ve Yunanca bilmektedir. Hukuk Büromuza ile birlikte çalışmakta, ortak davalar yürütmektedir.

Picture of Blandine LINOSSIER

Blandine LINOSSIER

Fransa da Jean Moulin Lyon 3 Üniversitesinde Lisans ve Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. Halihazırda Fransa Paris'te hukukçuluk yapmakta, hukuk büromuz ile ortak dava ve işler yürütmektedir.

Picture of Eirini VRANOU

Eirini VRANOU

Yunanistan da Atina Üniversitesinde Lisans eğitimini, Fransa da Jean Moulin Lyon 3 Üniversitesinde Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. Halilhazırda Yunanistan da şirket avukatlığı yapmaktadır. Fransızca,İngilizce, Yunanca bilmektedir. Hukuk Büromuza ile birlikte çalışmaktadır.